UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Część artystyczną z okazji Dnia Babci i Dziadka przygotowali  dla nas uczniowie klasy IIa i IIb ze Szkoły Podstawowej Nr 6 im. Aleksandry Kujałowicz w Suwałkach, którzy wraz ze swoimi wychowawczyniami Panią  Elżbietą Poniatowską i Panią Joanną Dembińską przyjęli  zaproszenie kol. Basi Grabowskiej -  V-ce Prezes  UTW  i swoimi występami uświetnili to wyjątkowe dla nas Święto.


Dla kochanych Babć i Dziadków  mali artyści złożyli moc gorących życzeń i wręczyli wszystkim własnoręcznie zrobione czerwone serduszka, które nas zachwyciły i mocno rozczuliły. Przepiękna inscenizacja, piosenki przeplatane wierszami i tańcem, 100 lat śpiewane gromkim chórem przez urocze i utalentowane dzieciaki  wprawiły nas w radosny świąteczny nastrój i sprawiły nam wielką przyjemność. Niespodziankom nie było końca, Panie Wychowawczynie razem z dziećmi przygotowały też dla naszych  seniorów wiele żartobliwych konkursów z nagrodami. Wspólna wesoła zabawa stworzyła magiczną niezapomnianą atmosferę  i dostarczyła nam wielu wzruszeń. Długo i gorąco oklaskiwaliśmy piękne występy „drugoklasistów”.
Serdecznie, z całego serca dziękujemy Paniom Wychowawczyniom  za przygotowanie  programu artystycznego,  a Rodzicom za pomoc i ufundowanie nagród.

Joomla Template - by Joomlage.com